SİPARİŞ TAKİBİ

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanacaktır. Mevcut değil ise ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan temin edilip gönderim sağlanacaktır. 

Sitemizde vermiş olduğunuz siparişlerin durumunu "SİPARİŞLERİM" linkini tıklayarak "Durumu" sekmesinden takip edebilirsiniz. Ayrıca siparişiniz ile ilgili yapılan işlemler ve siparişinizin durum değişikliği tarafınıza otomatik olarak mail ile iletilmektedir.

KARGO TESLİMATINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Siparişiniz kargo ile tarafınıza ulaştırıldığında teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapmanız ve herhangi bir hasar durumunda “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatmanız gerekmektedir. Hasar tespit tutanağı ile ilgili olarak dikkat etmeniz gereken bir diğer husus, hasarlı çıkan ürününüz için mutlaka tam ve doğru kelimelerle tutanak tutulmasıdır. Bu konuda gerekiyorsa görevliyi uyarınız.

Kargo görevlisine tutanağı hazırlatarak ürünü bize ulaştırmanız sonucunda, değişim işlemleriniz hızlı bir şekilde tamamlanacak ve en kısa sürede yeni ürünleriniz size gönderilecektir.

Siparişinizi teslim aldıktan sonra fark ettiğiniz hasar durumlarında ise kargo şubenize hemen bilgi vermeniz ve hasar tespit tutanağı hazırlanması doğrultusunda yardım talep etmeniz gerekmektedir. Eğer kargo şubesinden gerekli yardımı alamazsanız bize bilgi vermenizi rica ederiz.